8 ПОДРУГ ОУШЕНА

OCEAN’S 8
Дата старту:  14.06.2018
Формат:  2D
Країна:  США
Студії:  Warner Bros. Pictures / Village Roadshow Pictures
Тривалість:  111 хвилин
Жанр:  Кримінальна комедія
Режисер:  Гері Росс ("Голодні ігри")
Актори:  Кейт Бланшетт ("Авіатор"), Енн Гетевей ("Інтерстеллар"), Сандра Буллок ("Швидкість"), Гелена Бонем Картер ("Бійцівський клуб"), Річард Армітедж ("Гра престолів"), Ріанна, Олівія Манн ("Люди Ікс: Апокаліпсис")
Композитор:  Ніколас Брітелл

П’ять років, вісім місяців, 12 днів…і ще більше. Ось як довго Деббі Оушн (Сандра Буллок) розробляла план найбільшого пограбування свого життя. 
Вона знає, що для цього потрібна найкраща команда, яку формує зі своєю партнеркою по злочину Лу Міллер (Кейт Бланшетт). Разом вони збирають групу супер-профі: ювеліра Аміту (Калінг), вуличну кишенькову злодійку Констанс (Аквафіна), продавця краденого Таммі (Полсон), хакера Найн Бол (Ріанна) та дизайнерку Роуз (Бонем Картер). 
Мета – більш ніж амбітна. Це 150 мільйонів доларів у вигляді діамантів. Але діаманти будуть на шиї всесвітньовідомої акторки Дафни Крюгер (Гетевей), яка має стати головною зіркою щорічного балу Met Gala. 
План розроблено, але у команди немає права на помилку, якщо вони хочуть викрасти коштовності і зникнути. У всіх на виду.