ҐОДЗІЛЛА

Godzilla
Дата старту:  15.05.2014
Режисер:  Гарет Едвардс
Актори:  Аарон Тейлор-Джонсон, Елізабет Олсен, Брайан Кренстон, Жюльєт Бінош

“Ґодзілла” – ремейк однойменного японського блокбастеру. Зйомки та постпродакшн залишаються засекреченими, оскільки використовуються вперше, тому творці і бояться плагіату до прем’єри стрічки.  Сучасна Ґодзілла захопить своїм свіжим подихом навіть найупередженішого глядача.  Стрічка розрахована не тільки на прихильників фатальних бійок, а і на більш ліричну аудиторію, оскільки сам сюжет вирізняється чіткою любовною лінією. Реалістичності стрічці надасть перегляд у 3D, а  також у  IMAX.

123.jpg

Сюжет:

Через необачність фізиків-ядерщиків, які проводили досліди над створенням ядерної бомби, людство зазнає глобальних ушкоджень. Це набагато жахливіше, ніж стихійне лихо – це геномодифікованний ящір, ім’я якому – Ґодзілла.

Першим гнів монстра відчує Лос-Анджелес, який  за декілька годин перетвориться на руїну.

Мешканців охоплює паніка. Щоб врятувати місто влада залучає всі наземні та повітряні військові сили. Але цього замало...

Грандіозне відроження вже знайомої нам “Ґодзілли” (1954), захоплююча пригода від Ворнер Бразерс Пікчерз та Леджендари Пікчерз. Ми побачимо нове протистояння найвідомішого у світі монстра проти злих істот, яких винайшли науковці, і тим самим підписали смертний вирок людству.

photo.jpg

Цікаві факти про фільм:

  • У трейлері фільму використовується оригінальний звук з фільму «2001 рік: Космічна одіссея» (1968).
  • Це 29 стрічка про Ґодзіллу, а також другий американський варіант відомої японської історії.
  • Під час зйомок фільму оператор Шеймас МакГарві випадково зайшов на знімальний майданчик фільму «Світанок планети мавп» (2014), який знімали неподалік, там же у Ванкувері. Цей майданчик був дуже схожим на той, де знімали «Ґодзіллу», і тому МакГарві досить довгий час блукав там зі своїм фотометром, не пізнаючи нікого, поки не зрозумів свою помилку. 

 

Гарет Едвардс (режисер) про фільм:

garet.jpg

 

«Ґодзілла, безумовно, є втіленням гніву природи. Основною темою історії є боротьба людини і природи, і Ґодзілла, звичайно ж, уособлює природу. Неможливо виграти в цій сутичці. Природа завжди буде переможцем - в цьому і полягає підтекст нашого фільму. Ґодзілла - це покарання, якого ми заслуговуємо».