LEGO ФІЛЬМ

THE LEGO MOVIE
Дата старту:  27.02.2014
Режисер:  Філ Лорд, Кріс Міллер, Кріс МакКей
Актори:  Віл Феррелл, Ліам Нісон, Елісон Брі, Нік Офферман, Елізабет Бенкс, Морган Фріман, Кріс Претт, Віл Арнет

«Навколо все крутезно! Усе навколо просто вищий клас!» - так співатимуть діти, батьки, студенти, таксисти, продавщиці, ваш бос і, навіть, бабці на лавочках, після того, як Емет розкрутить цей мотивчик з екрану. Він знає, як радіти життю і залюбки навчить усіх. Він береться до будь-якої справи, навіть якщо потрібно врятувати Всесвіт, друзів, родичів, колег, Черепашок Ніндзя, Бетмена, усіх без винятку, злих і добрих копів, космонавтів, Статую Свободи, Мерліна, Супермена, кав’ярню на розі, русалочок, кошеняточок, Джека Горобця, Лінкольна, Робіна Гуда, та ще хто знає кого і скільки. Без проблем, адже він «обраний».

 

 

Такого ви ще не бачили. Такого просто ще ніхто не робив. Це перший повнометражний фільм з використанням LEGO технологій покадрової анімації.

 

«Покадрова анімація» - це спосіб створення відео, заснований на покадровому фотографуванні. У подібних відео фотографується сцена, потім до неї вносяться мінімальні зміни і вона фотографується знову. Цей процес продовжується якийсь час, потім кадри переносяться в комп'ютер, там обробляються, стискаються і виходить звичайний відеофайл. Зарахунок цього досягається максимальна якість та плавність кадру. 

 

"Акторами" фільму виступили улюблені всіма нами LEGO фігурки. Творці фільму зібрали тут всіх улюблених героїв: Бетмен, Супермен, Жінка-Кішка, Робін Гуд, Джек Горобець... ба навіть Лінкольн та Статуя Свободи. Усі герої наділенні мімікою таких світових зірок як Віл Феррелл, Ліам Нісон, Елісон Брі, Нік Офферман, Елізабет Бенкс, Морган Фріман, Кріс Претт, Віл Арнет. В сюжеті є і порятунок світу, і справжнє кохання; серйозні та комічні моменти. І це все у 3D! 

 

Цього фільму чекають ще з моменту, як тільки про роботу над ним стало відомо. LEGO ФІЛЬМ - це фільм, який сподобається і дітям, і дорослим. Фільм, якій переглядатимуть не раз. Фільм, який швидше за все матиме продовження в майбутньому.

 

 

Сюжет:

Емет був собі звичайною, законослухняною та абсолютно середньостатистичною міні фігуркою LEGO, яку помилково прийняли за найбільш неординарну персону та ключ по спасінню світу. Він поринає з товариством незнайомців у епічні пошуки, щоб зупинити злого тирана; у подорож, до якої Емет безнадійно до смішного не підготовлений. Як таке могло статись?

 

Одного прекрасного дня доля закинула Емета на засідання відомих фігурок, які представляють собою вищу еліту цього LEGO - світу. На це зібрання зібралися кращі з кращих: від Бетмена до найлегендарніших гравців НБА всіх часів і народів. Всі відомі фігурки наділені якимись унікальними здібностями і вони самі хочуть врятувати світ від різних лиходіїв, які з'являються. 

 

 

Не зважаючи на те, що Емет опинився на цьому зібранні абсолютно випадково, Маг вирішив, що цей хлопчина - і є той самий обраний, і саме йому буде доручена почесна місія порятунку LEGO - світу. Нашого головного персонажа чекатимуть небезпечні пригоди, неймовірні погоні і вирішальний бій з диктатором, який поставив собі за мету захопити весь цей світ. І тільки Емет обраний встати на захист своїх «співвітчизників». Хоча й не без допомоги нових зіркових друзів. Очевидно, що супергерої не зможуть кинути Емета в скрутну хвилину і всіма доступними силами допомагатимуть йому.

 

 

Справжній герой, окрім як порятунку всесвіту, безперечно має зустріти і справжнє кохання. І "обранний" Емет також зустріне ту єдинну, яка зуміє запалити його серце і тим самим змусить забути практично про все на світі, коли перед ним постане обрана йому долею красуня, при вигляді якої у нього пропадає дар мови . Не зважаючи на додаткву неуважність від нового почуття, Емет всеж бореться за спасіння всесвіту, а кохання тільки додає йому наснаги!