НА МЕЖІ МАЙБУТНЬОГО

EDGE OF TOMORROW
Дата старту:  05.06.2014
Режисер:  Даг Лайман
Актори:  Том Круз, Емілі Блант, Білл Пекстон, Джеремі Півен

Кожен день один і той самий бій. Бій, в якому від тебе залежить майбутнє всієї планети. Спроба залишитись в живих, як можна довше. Спроба знайти відповідь, аби врятувати людство. Ось головна ціль підполковника Білла Кейджа.

1_0.jpg

Сюжет:

Майбутнє. Раса прибульців, нападає на планету Земля, які безжалісно знищують великі міста та мільйони людських життів. Армії планети Земля об'єднаються, щоб вступити в останній бій з прибульцями, адже другого шансу вже не буде.

Підполковник Білл Кейдж - жодного разу не був на війні. Непідготовленого та без відповідної зброї, його відправляють в самий центр бойових події. Білл Кейдж, фактично, приречений на смерть.

 2_0.jpg

Через лічені хвилини його вбивають, але він встигає забрати з собою життя одного прибульця. Прямий фізичний контакт з прибульцем якимось чином замкнув тимчасову петлю. Кейдж прокидається живим на початку свого останнього дня, проживаючи його знову і знову...

Вступаючи в боротьбу проти прибульців, пліч-о-пліч з бійцем спецназу Ритою Вратаскі, яка знищила їх більше, ніж будь-хто інших на Землі, вони прагнуть знайти відповідь, як врятувати планету. Кожна поразка робить Риту та Білла розумнішими, тим самим наближаючи їх до перемоги та порятунку людства.

 

3_0.jpg

 

 

Зірковий склад

 

 

Том Круз

Емілі Блант

Білл Пекстон

Джеремі Півен

tom.jpg

em.jpg

bill.jpg

4400_large.jpg

 

 

Цікаві факти:

 

  • В основу фільму ліг роман Хіросі Сакурадзакі «Все, що тобі потрібно - це вбивати».
  • Том Круз почав займатися пре-продакшном 20 липня 2012, менш ніж через тиждень після закінчення роботи над фільмом «Облівіон» (2013) .
  • Том Круз витратив більше $ 100,000 на вечірку, присвячену закінченню зйомок фільму для акторів та знімальної групи. Сам він на вечірці не був присутній, оскільки в цей час закінчував роботу над своїми сценами у фільмі.