НЕ ВИМИКАЙ СВІТЛО

Lights Out
Дата старту:  21.07.2016
Світова прем'єра
Формат:  2D
Вікові обмеження:  16
Країна:  США
Студії:  Warner Bros. Pictures / New Line Cinema
Тривалість:  81 хвилина
Жанр:  фільм жахів
Режисер:  Девід Ф. Сандберг
Актори:  Тереза Палмер, Емілі Елін Лінд, Алісія Вела-Бейлі, Гебріел Бейтман, Олександр ДіПерсіа, Марія Расселл, Ава Кантрелл, Енді Ошо, Елізабет Пан
Композитор:  Бенджамін Уоллфісч

Кошмари дитинства для Ребекки залишилися давно позаду. Як страшний сон вона згадує кожну ніч, проведену в старому будинку. Зараз це здається плодом бурхливої ​​уяви, але тоді все було лякаюче реальним: варто було лише вимкнути світло, як поруч з'являлася мотороша істота, готова накинутися на неї. Справжній виклик розсудливості, виснажливе безсоння ... на щастя, все припинилося, як тільки її родина переїхала.
Минули роки і раптом Ребекка дізнається, що з її молодшим братом почало відбуватися те ж саме. Вона не розуміє, як таке можливо, адже вона майже повірила, що це було всього лише дивними іграми розуму. Виходить, що ні дорослішання, ні зміна оточення не звільнили її від істоти з темряви. Тепер це схоже на справжнє родинне прокляття. Якщо так, то що ж стало його причиною? І що за демон полює на них?

В основі фільму лежить короткометражка 2013 року з однойменною назвою. Фільм привернув увагу одного з головних законодавців моди в цьому жанрі, Джеймса Вана ( «Астрал», «Закляття»), який виступив продюсером повнометражної версії.