ПІДНЕСЕННЯ ЮПІТЕР

JUPITER ASCENDING
Дата старту:  04.06.2015
Жанр:  Фантастика, екшн
Режисер:  Енді та Лана Вачовські
Актори:  Ченнінг Татум, Міла Куніс, Шон Бін

Два світи. Протистояння могутній династії. Кохання на великій відстані від Землі.

Це безумовно новий, свіжий та надзвичайно потужний сюжет від талановитих режисерів Лани та Енді Вачковські,творців фільмів «Хмарний атлас» та трилогії «Матриця», які полюбляють тримати у напрузі своїх прихильників. І тому всі подробиці нового блокбастера «Піднесення Юпітер» вони не розголошують.

ja-trl2-0063.jpg

Сюжет:

Люди планети Земля живуть під наглядом могутньої династії Абрасах. Вони правлять всесвітом завдяки інопланетним істотам, які розвивають свої сили за рахунок ДНК інших живих організмів. Солдати нарощують безстрашність і силу за рахунок ДНК вовків, а робочі стають більш старанними завдяки ДНК бджіл.

ja-trl2-0103.jpg

Юпітер Джонс – звичайна дівчина, доля якої неймовірно заплутана та непередбачувана. Вона працює прибиральницею, і навіть не підозрює про те, що її ДНК досконаліше, ніж у будь-кого.

Юпітер зустрічає Кейна, екс-військового мисливця, який прибув на Землю, щоб особисто знайти дівчину та розповісти про її справжнє призначення. Генетичні особливості героїні виділяють її серед інших людей і вона стає однією з головних претенденток на величезну спадщину, яка здатна відновити рівновагу у всьому Всесвіті ...

 

 

 

ЗІРКОВИЙ СКЛАД

 

          МІЛА КУНІС                        ЧЕННІНГ ТАТУМ        

mila.jpg    tatum.jpg

ШОН БІН                              ЕДДІ РЕДМЕЙН

bean.jpg  eddi.jpg

 

DCP-трейлер та додаткові матеріали можна завантажити за посиланням

у кіно з 4  червня  2015 року