РІЧАРД ДЖУЕЛЛ

RICHARD JEWELL
Дата старту:  20.02.2020
Формат:  2D
Країна:  США
Студії:  Warner Bros. Pictures
Тривалість:  131 хвилина
Жанр:  Детектив, біографія
Режисер:  Клінт Іствуд ("Саллі", "Снайпер", "Наркокур'єр")
Актори:  Пол Волтер Гаузер ("Я, Тоня"), Олівія Вайлд ("Час", "Гонка"), Сем Роквелл ("Залізна людина 2", "Влада"), Джон Гемм ("Ти квач!"), Ніна Аріанда, Кеті Бейтс, Девід Моретті
Композитор:  Артуро Сандовал ("Наркокур'єр")

«У Сторічному парку лежить бомба. У вас тридцять хвилин». Світ вперше познайомиться з Річардом Джуеллом (Пол Волтер Гаузер), охоронцем, який повідомив про виявлений пристрій під час теракту в Атланті у 1996 році. Ця звістка одразу зробила Річарда героєм, адже він врятував безліч життів. 
Але протягом кількох наступних днів життя Річарда Джуелла перетворюється на пекло, бо він стає підозрюваним номер один у ФБР, його засуджує преса і громадськість. Щоб очистити своє ім’я, Річард звертається до незалежного адвоката Вотсона Браянта (Сем Роквелл), якому заявляє про свою невинуватість. Проте у якийсь момент Браянт розуміє, що ця справа може бути заважкою, адже йому протистоять об’єднані сили усіх федеральних правоохоронних структур США. Та ще й доводиться втримувати Річарда від того, щоб довіряти людям, які хочуть його знищити.