«Шалений Макс: Дорога гніву» повернеться на великі екрани напередодні вручення «Оскара»

Прокат одного з найпопулярніших фільмів 2015 року, екшн-фільм Джорджа Міллера «Шалений Макс: Дорога гніву» поновиться на тиждень: з 25 лютого по 2 березня. Побачити фільм можна буде в усіх кінотеатрах мережі «Планета Кіно» (у тому числі IMAX), харківських «Кронверку» та «Києві» та ще ряді кінотеатрів. Ми поновлюватимемо актуальний перелік кінотеатрів на сайті офіційного дистриб’ютора фільмів Warner Bros. в Україні, компанії «Кіноманія».  

Інтерес до фільму «Шалений Макс: Дорога гніву» підігрівається тим, що він отримав 10 номінацій на премію «Оскар», у тому числі, як найкраща картина, режисер та візуальні ефекти. Крім того, Джордж Міллер, режисер стрічки, нещодавно очолив Каннський кінофестиваль.

Нагадаємо, що вручення головної  нагороди у галузі кінематографа пройде у Лос-Анджелесі, США, 28 лютого.

Довідка: «Шалений Макс: Дорога гніву» - це австралійський бойовик-антиутопія режисера Джорджа Міллера. У четвертій стрічці з франшизи «Шалений Макс» знялись Том Харді, Шарліз Терон, Ніколас Холт та інші. 

Після помсти за смерть дружини і сина головний герой, Макс Рокотанскі, залишає ряди "Основного силового патруля" і перебирається подалі від людей. Поки світ повільно падає від наслідків нафтової кризи та глобальної війни, Максу належить навчитись, як вижити в пустелі. Але навіть і там він знаходить неприємності: тепер йому належить протистояти жорстоким, безжалісним воїнами, не маючи нічого крім машини "Перехоплювач"...