У СЕРЦІ МОРЯ

IN THE HEART OF THE SEA
Дата старту:  03.12.2015
Жанр:  Екшн, пригоди
Режисер:  Рон Ховард
Актори:  Кріс Хемсворт, Бен Вішоу, Шарлота Райли

Події розгортаються на кораблі «Ессекс», який зазнав значних пошкоджень після нападу кашалота. Протягом наступних  трьох місяців на команду чекають великі випробування: запаси їжі та води закінчуються, моряки збилися з курсу, а навколо тільки вода.

Сценарій засновано за мотивами роману Натаніеля Філбріка про реальну трагічну історію китобійного судна «Ессекс», коли взимку 1820 року з ним трапилось те, у що ніхто не міг повірити – з майже людською жагою помсти за нанесення рани судно було атаковано величезним китом, і екіпаж кілька місяців змушений був виживати на межі людських можливостей.

Потерпаючи від штормів, голоду, паніки і відчаю, дорослі чоловіки поступаються своїми найглибшими переконаннями і життєвими цінностями, у той час, як їхнього капітана хвилює лише пошук шляху, а його помічника – тільки бажання вбити кита.

Історія «Ессекса» колись надихнула Германа Мелвіла на написання сценарію до відомого фільму «Мобі Дік», але то була лише половина розповіді. Фільм «У серці моря» розкриває наслідки катастрофи, показує, який неймовірний вибір можете зробити людина заради того, щоб вижити.

КУПИТИ КВИТОК В IMAX